קישוטים ליום הולדת

מגוון קישוטים שונים לימי הולדת

חברת B.HAPPY דואגת לכם לכל מה שאתם צריכים ליום ההולדת והכול תחת גורת גג אחת. אצלנו החגיגה מתחילה כבר בשלב הארגון. כיום אין צורך לרוץ בין החנויות השונות ולבזבז זמן רב. כדי להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח כל מה שאתם צריכים הוא תפאורה יפה ואווירה של יום הולדת.

קישוטי תלייה למסיבה:

אנו מציעים לכם מגוון רחב של קישוטי תלייה למסיבה. תוכלו ליהנות מפונפוני משי, כדורי נייר, מניפות, שרשראות, שלטי מזל טוב, סרטים לקישוט, שלטי דיסני, זרים ואביזרים שונים, זיקוקים, דגלונים ועוד.

קישוטים לעוגה:

בנוסף לקישוטים ולתפאורה הרגילה אנו מספקים גם קישוטים מדהימים לעוגת יום הולדת מושלמת. נרות יום הולדת צבעוניים, בצק סוכר, אבקת הקסם, קישוטי סוכר, שוקולד, סוכריות לקישוט, צבעי מאכל, פרחים, תמונות אכילות (ניתן גם להדפיס טקסט ללא תוספת תשלום) ועוד.

חבילות אירוח מעוצבות:

אנו מעניקים שירות מיוחד של אספקת חבילות אירוח מעוצבות ומיוחדות. תוכלו לבחור חבילה מעוצבת ממגוון הסוגים הקיימים במאגר וליהנות מתפאורה, קישוטים ואביזרים מותאמים: כלים לסוכריות, מתקנים לנרות, נרות, קנקנים, פרחים, קישוטי נייר במגוון צורות, מפה, צלחות, כוסות, סכו"ם, שקיות הפתעה איכותיות, מפיות ועוד.

אז איך מתגברים על הכאב ראש?

במקום לחשוב על רעיונות יצירתיים לעיצוב ולהתחיל להתרוצץ בין החנויות כדי למצוא את הכלים המתאימים, בצבעים המתאימים ובמחירים שלא מתאימים. תוכלו כיום להתרשם ממגוון רחב של קישוטים ליום הולדת ואביזרים נוספים שונים באתר שלנו, להוסיף את הפריטים לסל הקניות והמשלוח כבר בדרך אליכם!

View Mobile / Standard