יום הולדת מעוצב עד הפרט האחרון...

דמיינו לעצמכם פינה שקטה בפארק, ארבעה עצי אלון תחומים בדגלונים ובבלונים ושולחן שעליו מפה ירוקה. הכלים, הסכו"ם, המפיות, הקשיות - כולם בצבעים תואמים, העוגה מקושטת בירוק ושקיות יום ההולדת ירקרקות. בהזמנות הירוקות שנשלחו לאורחים נתבקשו כולם להביא מתנות ירוקות ולהגיע בלבוש ירוק.

הרגע הגדול מגיע, האורחים כבר ממתינים ואז מתרחש הקסם: כלת השמחה מופיעה לבושה שמלה לבנה ולראשה זר ירוק. בולטת כל כך על רקע המדשאה הירוקה, העצים הירוקים, האורחים והחגיגה הירוקה שיצרה לעצמה, קסם השמור ליום הולדת המעוצב על פי חלומה של ילדה.

כשאנחנו מתכננים אירוע, אנחנו כל כך עסוקים עד שלפעמים אנחנו שוכחים את החגיגה עצמה ואת הסיבה לשמה התכנסו כולם. יום ההולדת הוא הזדמנות אמיתית להגשמת חלומות, ליצירה משותפת, להידוק הקשר בין הילד להורה ולהעצמתו של הילד ביצירת חוסן וזיכרונות חיוביים. המסיבה יכולה להיראות "מיליון דולר" גם כאשר העלויות הכרוכות בהפקתה הן סבירות וצנועות.

בוחרים רעיון (קונספט) לאירוע. זה יכול להיות כל דבר העולה על רוחכם כיד הדמיון הטובה - מדמות אהובה, דרך צבע אהוב, גיל או מאפיין ייחודי אחר, וכלה בחיות, דינוזאורים, פיראטים, נסיכות או פיות.

B.HAPPY  כחנות קונספט לאירועים מספקת את כל הדרוש כדי להפוך את החגיגה שלכם למסיבה "הכי שווה" בעיר.

לאחר שבחרתם נושא, בחרו את החלל בו יתקיים האירוע.

כששתי ההחלטות הללו מאחוריכם עליכם לדאוג לתעסוקה לעוללים. אם אינכם מעוניינים במפעיל מקצועי, דאגו שהפעלת הילדים תהיה פשוטה ותתאים לנושא האירוע. אפשר להכין מספר פינות יצירה וכל ילד ייקח כמזכרת את יצירתו מהמסיבה, לשחק ב"חפש את המטמון", להכין בועות סבון, חלות או אפילו פיצות מבצק שהכנתם מראש ושפע תוספות. משחקי ילדות שלנו ההורים – טופי בצלחת קמח, עיטוף בנייר טואלט, הכנסת נר לבקבוק, מרוץ תפו"א על כפות וכל משחק נוסטלגי אחר, תמיד מתקבלים בברכה אצל הילדים.

וכעת לשלב היצירתי – העיצוב!

אינספור אפשרויות עומדות לפניכם כדי להגשים את חלומם של ילדיכם ולקשט את החלל בהתאם לנושא שבחרתם: דגלונים, בלונים, פונפונים, כרזות יום הולדת וברכות, עיטור מושבי הכיסאות בסרטים בצבעים תואמים, כיסא יום הולדת מקושט, וכל דבר שיצבע את החלל ויעורר את החושים באווירה קסומה וייחודית.

החלק המרכזי של החלל המעוצב הוא כמובן שולחן יום ההולדת שבמרכזו העוגה. גם כאן אתם ממשיכים באותו נושא. השקיעו בפרטים הקטנים, הם אלו שעושים את ההבדל: מפה תואמת, כלים חד פעמיים תואמים, כלי הגשה, כוסות, קשיות, קיסמים מאוירים, קאפקייקס מקושטות (שהיום אין יום הולדת בלעדיהן) וכמובן העוגה. יש היום מגוון רחב של תמונות להנחה פשוטה על העוגה, קישוטים מוכנים מבצק סוכר, אבקת רויאל צבעונית ומגוון סוכריות לקישוט העוגה. שתפו את הילדים בהכנת העוגה ובקישוטה. גם אם זה לא ייצא מושלם, זה יום ההולדת שלהם.

העשייה המשותפת מגיעה לשיאה ביום ההולדת עצמו. אז מגיע תורם של חתני/כלות השמחה לזרוח באור יקרות ולחגוג את חגם. הלבישו אותם כראות עיניהם והכינו כתר לראשם. דאגו שמישהו יצלם, וקדימה לחגיגה...

 

           

View Mobile / Standard